Ваш Лікар
м. Київ, пр. Науки, 60А
офіс №3.
Vodafone: 066-961-21-92
Київстар: 067-263-34-94

Ортодонт Київ - повернемо зуби в красиве та рівне положення, ортодонт Голосіївський район

Як зробити усмішку бездоганною? Прикус правильним? Хто допоможе виправити дефекти, підкоригувати нерівні зуби? Усі питання, пов'язані з порушенням становища зубів, вирішує окремий розділ стоматології – ортодонтія. Київ запропонує найкращих професіоналів, фахівців вузького напряму в зуболікарській практиці.

Саме слово «ортодонтія» – грецького походження. Якщо перекласти його дослівно – отримаємо словосполучення «прямий зуб». Такий переклад говорить сам за себе: завдання ортодонтів (фахівців у цьому напрямку) – зробити усмішку ідеальною. А як цього досягти – залежить від причини дефекту.

Хороший ортодонт Київ - правильне вирішення проблеми неправильного прикусу

За словами «голлівудська посмішка» ми представляємо білі зуби, розташовані рівно один до одного. Найчастіше такі посмішки – заслуга лікарів-стоматологів. Одне із завдань, яке може вирішити хороший ортодонт (Київ) – зробити зубний ряд ідеальним, якщо клієнта турбує кривизна чи нерівне становище зубів. Інша проблема – неправильний прикус. Він може деякий час не бути помітним, не викликати занепокоєння. Але це питання, на яке рано чи пізно доведеться звернути увагу.

Неправильне становище зубів може призвести до захворювань шлунка (причина – нерівномірне подрібнення їжі). Нерівномірне навантаження на зуби веде до передчасного руйнування, стирання одних, тоді як інші не виконують своїх функцій і «не діють». Бажаєте уникнути таких проблем? Ортодонт у Голосіївському районі проконсультує, надасть рекомендації, виправить найскладнішу ситуацію.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефонами:
Vodafone: 066-961-21-92
Київстар: 067-263-34-94


Сертифікати та досягнення нашого лікаря-ортодонта

Ортодонт у Голосіївському районі – бездоганна естетика Вашої посмішки від професіоналів

У якому віці можна звертатися до фахівця? Таке запитання ставлять багато хто. Наука зробила великі кроки щодо цього. Стоматологи отримали кошти та методи, що дають право заявляти, що неможливе кілька років тому – можливо зараз. Корекцію роблять у будь-якому віці, використовуючи різні конструкції:

  • знімні - застосовуються при корекції прикусу у дітей, у період, коли йде зростання, формування організму. Можуть застосовуватись при лікуванні дорослих;
  • незнімні - ортодонтичні системи, що виправляють прикус, утримують, що змінюють положення окремих зубів і цілих рядів.

Знімні апарати за порадою хорошого стоматолога у Києві

Наша ортодонтія (Голосіївська) запропонує встановлення знімних/незнімних конструкцій залежно від показань. Перші з перерахованих знімаються, може проводитися регулювання. Виготовлення пристроїв здійснюється у лабораторних умовах, без частих візитів до фахівця у цей період. Їх застосовують для корекції прикусу у малюків (коли йде робота з молочними зубами під час зростання щелепи).

Знімні апарати бувають:

  • однощелепні– кріпляться на верхню/нижню щелепу. Така платівка носиться цілодобово. Виконуючи приписи лікаря, не знімаючи її належний час, йде вирівнювання зубного ряду;
  • двощелепні– застосовуються, якщо необхідно впливати на кісткову тканину, в якій знаходяться коріння. Діючи зону зростання, апарат формує правильний прикус. Вони використовуються в нічний час, робляться по індивідуальному зліпку та призначені для конкретного випадку.

Ортодонти запропонують інші види знімних конструкцій. Відновлення може здійснюватися за допомогою преортодонтичних трейнерів. Вони використовуються в дитячій практиці і не тільки вирівнюють зуби, а й зміцнюють м'язи, зв'язки, сприяють формуванню правильної артикуляції, вимови звуків, якісному пережовуванні їжі. Трейнери виготовляють із пластмас (силікону). Вони легкі, практичні, не робляться на замовлення, є готові моделі.

Крім вищезгаданих хороший ортодонт в Києві використовує для лікування профілактичні протези - конструкція легка, гіпоалергенна, безпечна. Застосовується при роботі з ротовою порожниною дитини, у період росту зубів та формування щелепи. Служать для лікування та профілактики наявних дефектів. Нормалізація жувального (ковтального) процесу, дихання, чіткість мови - те, на що діють профілактичні протези.

Ще один представник в арсеналі спеціальних пристроїв - пластинки Хінца. Чотири види пластинок створені для формування правильного прикусу у дітей, усунення аномалій, що вже виникли. До ранніх деформаційних процесів призводить довге смоктання немовлям соски, смоктання пальця, закусування губ. Пластинки доктора Хінца: відучать дитину від соски, усунуть проблему з прикусом, відкоригують положення мови, приберуть мовні дефекти тощо.


Ортодонт Київ: незнімні апарати – оптимальний варіант лікування

Друга група спеціальних апаратів – незнімні конструкції (брекет-системи). Це з'єднані єдиним ланцюгом невеликі замочки, які кріпляться за кожен зуб. Якщо ортодонт (Київ) вибрав для лікування таку тактику і рекомендує встановити брекет-систему, то потрібно готуватися до того, що проходити з нею доведеться півтора-два роки (не знімаючи). Термін чималий, але Ви отримаєте «голлівудську посмішку» і уникнете проблем, які незмінно з'являться через неправильний прикус.

Брекети за місцем їхнього розташування бувають двох видів: вестибулярні – знаходяться на зовнішній стороні зуба, та лінгвальні – внутрішні, «невидимі» брекети, що знаходяться на язичній стороні.

Матеріал, з якого роблять брекети – різний. Виготовляють їх із металу, пластику, є полімерні конструкції, сапфірові, а також комбіновані варіанти (метал + кераміка).

Від того, з яких матеріалів будуть брекети, залежить вартість лікування. Оптимальним бюджетним варіантом залишаються металеві системи – найдешевші та найнадійніші. Найдорожче обійдуться всі інші апарати, з інших матеріалів. Найбільше доведеться розщедритися, якщо Ви вирішили встановити лінгвальну ортодонтичну систему. Вона непомітна і водночас складна у виготовленні та встановленні, а тому і вартість її зростає суттєво.

Металеві брекети

Металеві скоби – не найестетичніший вид брекетів, але найбільш надійний, перевірений та бюджетний спосіб лікування. Титан, нержавіюча сталь, сплав титану та нікелю – ті матеріали, які застосовують для виготовлення незнімної конструкції. Такий варіант – довговічний, проходить випробування часом (а носити пацієнтові такі брекети доведеться довго). Негативним моментом встановлення такої системи є їх помітність, що бентежить багатьох людей. Наш ортодонт (Голосіївський район) запропонує розглянути інші варіанти – замовити брекети з кольоровими лігатурами або бути оригінальним, поставивши фігурні моделі. Це надасть особливої індивідуальності, дозволить виділитися.

Брекети з нержавіючої сталі
Металеві брекети у вигляді фігур
Металеві брекети з кольоровими лігатурами

Пластикові незнімні системи

Пластикові брекети

Пластикові «пластинки» мають естетично привабливіший вигляд. Ціна - вища, ніж у металевої основи, термін служби їх при цьому скорочується. Якщо конструкцію з металу можна вважати надійною, застосовувати для тривалого лікування, то пластикові системи прослужать менше, можуть фарбуватись харчовими барвниками (на колір впливає вживання кави, чаю, варення та інших кольорових продуктів). Пластикові вироби більш тендітні.

Керамічні та сапфірові конструкції

Ідеально підходять під колір емалі (є можливість підібрати відтінок матеріалу індивідуально), на порядок міцніше пластикових, відповідно, дорожче. Крім того, що зростає вартість лікування, варто врахувати крихкість матеріалу (пластику, штучного сапфіру), а також те, що за ними потрібен ретельніший догляд.

Керамічні брекети
Сапфірові брекети

Лінгвальні системи

Найдорожчі та найбільш «невидимі» знімні ортодонтичні системи. Їх відносять до окремої групи, т.к. кріпляться вони на внутрішній стороні зуба. Головний їхній мінус – висока ціна, величезний плюс – непомітність. Також при встановленні лінгвальної системи варто приготуватися до того, що через зменшення внутрішньої частини ротової порожнини перший час проявляється порушення дикції. Але явище це тимчасове, за кілька тижнів людина пристосовується і незручності не відчуває.


РЕТЕНЦІЯ - як не лише отримати, а й закріпити досягнутий результат!

Кожен ортодонт в Києві пояснить, що лікування – процес тривалий. Після певного часу, коли потрібно носити незнімну конструкцію для усунення дефекту, потрібно буде закріпити отриманий результат. Період ретенції – важлива частина лікування. Для цього можуть використовуватися різні апарати, які утримуватимуть зуби в рівному, виправленому положенні. Вони бувають декількох видів (знімні, капи, ретейнери, незнімні), але є важливою частиною всього процесу.

Також ми надаємо послугу "Стоматологія Голосіївський район".

Залишити заявку

Залиште заявку і ми вам обов'язково передзвонимо.

Контакти
Ваш Лікар
г. Київ, пр. Науки, 60А
офіс №3.
Vodafone: 066-961-21-92
Київстар: 067-263-34-94
Схеми проїзду
Години роботи
ПН. - ПТ.: 9.00-18.00
Субота: 9.00-15.00
Неділя: вихідний
Долучайтесь до нас у соцмережах